قوانین و شرایط سایت

مطالعه قوانین سایت و عضویت در باشگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

 

 1. سایت باشگاه موفقان تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و درج هرگونه موارد سیاسی،‌ مذهبی، غیر اخلاقی و مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایت ممنوع می باشد و در صورت مشاهده عضویت فرد خاطی بصورت یکطرفه و بدون عودت حق عضویت لغو می گردد.
 2. باشگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتویات ارائه شده توسط اعضا را ندارد. لطفا قبل از ایجاد هرگونه ارتباط کاری از اعتبار آن اطلاع حاصل نمایید.
 3. هزینه عضویت یکسال اول و دریافت خدمات باشگاه موفقان ۱،۰۰۰،۰۰۰ ریال می باشد.
 4. هزینه تمدید عضویت در سال های بعد مبلغ ۶۵۰،۰۰۰ ریال می باشد.
 5. هزینه کارت عضویت مبلغ ۱۰۰،۰۰۰ ریال می باشد که تنها یکبار و در سال اول پرداخت می گردد.
 6. کارت عضویت حداکثر تا ۱۰ روز کاری بعد بصورت پستی ارسال می گردد لذا ثبت آدرس پستی دقیق الزامی می باشد و مسئولیت عدم دریافت کارت بدلیل اشتباه در آدرس پستی بعهده خود شما می باشد و جهت ارسال مجدد مبلغ ۸۰،۰۰۰ ریال دریافت می گردد.
 7. در هنگام ثبت پروفایل ارسال عکس پرسنلی شخص الزامی است.
 8. بخش اخبار شرکت و یا برنامه های شما در سایت رایگان می باشد و جهت درج آن بایستی متن کامل بصورت فایل word به همراه تصاویر در فرمت PNG‌و یا JPGبه آدرس ایمیل pr@movafaghan.com ارسال گردد.
 9. ثبت پروفایل شما در سایت به منزله قبولی شما جهت ارتباط با سایر اعضا می باشد.
 10. در صورت عدم علاقه مندی به ادامه عضویت باشگاه لازم است درخواست خود را مبنی بر لغو عضویت باشگاه به آدرس ایمیل pr@movafaghan.com ارسال فرمایید.
 11. در صورت لغو عضویت هیچگونه مبلغی به عضو مسترد نمی گردد.
 12. ثبت ایمیل خود جهت دریافت رایگان آخرین اخبار و اطلاعات و رویداد ها الزامی می باشد.
 13. در صورت تغییرات در اطلاعات اعضا از جمله شماره های تماس و آدرس و … لازم هست عضو درخواست خود را مبنی بر تغییر اطلاعات پروفایل به آدرس ایمیل pr@movafaghan.com ارسال نماید.
 14. جهت ارسال ایمیل تبلیغاتی میان اعضای باشگاه بصورت رایگان لازم است اطلاعات دقیق را بصورت فایل word به آدرس ایمیل pr@movafaghan.com‌ ارسال فرمایید.
 15. کلیه در خواست جهت تبلیغات و همکاری نیز بایستی از طریق ایمیل به آدرس ad@movafaghan.com‌ ارسال گردد.