photo_2016-07-23_15-24-31-1
نوشته شده توسط movafaghan

همایش راهکار های توسعه بنگاه های اقتصادی در دوره پسا تحریم

همایش راهکارهای توسعه بنگاه های اقتصادی در دوره پسا تحریم

همایش راهکارهای توسعه بنگاه های اقتصادی در دوره پسا تحریم با توجه به نیاز بنگاه های اقتصادی کشور برای رسیدن به راهکارهایی جهت رفع مشکلات ناشی از دوران تحریم سیاسی و اقتصادی روز سی و یکم تیر ماه سال ۱۳۹۵ در سالن مجموعه میلاد شهرداری کرج با حمایت و پشتیبانی شهرداری، فرش وزرا و هفته نامه شنبه در ساعت ۳۰/۸ صبح آغاز گردید.

این همایش از جانب مدرسه عالی کسب و کار البرز در حضور جمعی از مقامات و مسئولان استان، مدیران صنایع، دانشجویان، اساتید و رسانه ها برگزار گردید. سخنرانان آقایان دکتر احد حیدری با موضوع هوشمند سازی تجارت دکتر کامران صحت با موضوع اصول و فنون مذاکره و فن بیان حرفه ای ، دکتر آلبرت بغزیان با موضوع الزامات بنگاه های اقتصادی و آقای دکتر مهدی جبرائیلی با موضوع کشف استعداد و نبوغ مالی مطالب بسیار مفیدی را برای شرکت کنندگان ارائه دادند. در میانه برنامه پذیرایی استاندارد لوکس از شرکت کنندگان بعمل آمد و سپس با حضور آقای مجید کرمی مدیر مجموعه فرش وزرا، آقایان دکتر داوود مدنی مدیر عامل مدرسه عالی کسب و کار البرز و مهندس مجید حقیقی دبیر همایش از سخنرانان تقدیر و جوایز بین شرکت کنندگان  بصورت قرعه کشی اهدا گردید.

در پایان و راس ساعت ۳۰/۱۳ همایش با موفقیت به پایان رسید و از علاقمندان دعوت گردید برای حضور در همایش بعدی با نام « شیوه های بازاریابی و فروش مدرن » در شهریور ماه شرکت نمایند.

منبع:سایت رسمی مجید حقیقی

پاسخ دهید

نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید بخش های مورد نیاز علامت گذاری شده اند