%d8%a7%d9%86%d8%aa%d8%ae%d8%a7%d8%a8_%d8%af%d9%88%d8%b3%d8%aa_%d8%ae%d9%88%d8%a8
نوشته شده توسط movafaghan

شعار اصلی باشگاه موفقان

شعار اصلی باشگاه موفقان

در جایی که شعار اصلی باشگاه موفقان شاهراه ارتباطی میان تمامی اقشار و اصناف است در این خصوص بر آن شدیم تا در جهت رشد و پویایی اقتصاد کشورمان گامی مؤثر جهت رفع دغدغه اصلی سرمایه گذاری در هر نقطه از جهان ،کسب سود معقول و یا حداقل حفظ ارزش پول.

در ایران با توجه به شرایط اقتصادی و برای مرتفع نمودن پیچیدگی رقابت در جهت کسب و کار و رسیدن به سؤال چگونه میتوانیم موفقیت خود را در بازار کسب و کار تضمین کنیم،بر خود دانستیم حامی رویدادهای مهم اقتصادی و مدیریتی کشور باشیم و از این رو همایشی که به دست گروه پیشتازان مدیریت با محوریت مهارتهای لازم برای مدیران کارآفرین در دهکده جهانی که در مورخ ۱۶ دیماه ساعت ۹ الی ۱۲ در خیابان مطهری تهران منعقد میگردد به شما دوستداران گرامی معرفی کرده باشیم.

این همایش نگاهی دارد به ذهنیت یک برنده در بازار امروز و چگونگی بهبود مستمر در امور و همچنین مدیریت تغییر،ارائه ناب،آداب حضور در جلسات ،بهره مندی از تکنولوژی ،فرهنگ و آداب تجاری ،ظاهر حرفه ای و زبان بدن .

شایان ذکر است این رویداد اشاره ای هم دارد به شرکت هایی که علاقه به گسترش فعالیتشان و نیز فعالیت در حوزه تجارت بین المللی دارند و از اعتماد به نفس کافی برخوردار نیستند کمکی می کند تا بوسیله جناب آقای هانی عماری که متخصص در مدیریت پروژه از آمریکا هستند به این مهم رسیده و بتوانند ارتباط گسترده ای داشته باشند.

تهیه شده از وحید نیک آور-بخش خبری باشگاه موفقان

پاسخ دهید

نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید بخش های مورد نیاز علامت گذاری شده اند