photo_2017-01-04_17-06-32
نوشته شده توسط movafaghan

عبور ۵۰۰میلیونی نصب کیبورد گوگل برروی دستگاه های اندروید

کیبورد اختصاصی گوگل که خود را با نام Gboard در دنیای ارتباطات شناسانده است رکورد جدیدی به ثبت رسانده و توانسته به مرز ۵۰۰ میلیون نصب از فروشگاه Google play برسد.

با وجود اماری که Google play از خود بجا گذاشته توانسته به موفقیت بزرگی دست پیدا کند و به جمع موفقین و همچنین در کنار ‘Drop dox,Google photos,و اسکایپ قرار بگیرد و این موضوع باعث شد شامل گروه مانتین ویو شود.
از محاسن کیبورد گوگل قابلیت های مختلف ان است که این امکان را در اختیار کاربر می گذارد تا به عنوان مثال اشاره ای کنیم به Glide txping که دقیقا مشابه با کیبورد Swiftkey است و می توان تنها با لغزاندن و اشاره انگشتان بر روی حروف کلمه های مورد نظر را تایپ کرد.
ویژگی بعدی و بسیار پر کاربرد کیبورد گوگل,جستجوی در لیست امواجی ها Gif ها هستند که امکان دسترسی راحت تر و سریعتر را برای کاربر فراهم ساخته است. اما موضوع جالب اینجاست که قابلیت های مفید Gboard به همین جا ختم نمی شود و می توان با نصب اخرین نسخه بدون اینکه از اپلیکیشن خارج شوید امکان این را داشته باشید که در وب جستجو کنید و اطلاعات مربوط به یک مکان و نیز وضعیت اب و هوا را دریافت و همچنین فایل های Gif را هم ارسال کنید, این موضوع از طریق نصب برنامه محقق خواهد شد که با انجام ان لوگوی گوگل در بالای صحفه کلید ظاهر می شود و تنها کافیست با لمس لوگو از تمام این امکانات بدون خروج از برنامه بهرمند شوید.

 

پاسخ دهید

نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید بخش های مورد نیاز علامت گذاری شده اند